Pécsre utaztak a kadettek

A Nyíregyházi Sportcentrum fiú kadett “A” csapata, pénteken Pécsre utazott a fiú kadett selejtező első fordulójára a kiemelt bajnokságért.

Az első mérkőzést a nagyon magas és erős fizikális  szerkezetű Beszterce KK együttese ellen vívták. A kezdeti pontatlanság után a második játékrészre kezdett Nyíregyháza visszajönni a játékba, de a negyedik negyed végére sem sikerült ledolgozni a félidei 16 pontos hátrányt, így a Sportcentrum 11 pontos vereséget szenvedett. A második  ütközetén az NKA Pécs RCS csapata ellen léptek pályára. Egy nagyon agresszív és gyors játékot játszó együttes ellen sikerült győzelmet aratni. 

A forduló utolsó megmérettetése ígérkezett a legnehezebbnek, hiszen a hazai PVSK NKA/A csapatával szálltak szembe Brúgós Olivér játékosai. Egy végig nagyon kiélezett küzdelemben, de sok remek egyéni teljesítménnyel, végül három pontos vereség született.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum/A – Beszterce KK     64-75

Nyíregyházi Sportcentrum/A – NKA Pécs RCS    61-50

PVSK NKA/A – Nyíregyházi Sportcentrum/A      75-72