Búcsúzunk, egykori kollégánktól, barátunktól, Neumann Gábortól!

Mély fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Neumann Gábor hatvanhét éves korában, csütörtök hajnalban elhunyt.Neumann Gábor egész életét a futball határozta meg.

Játékos pályafutását követően az utánpótlás nevelésben dolgozott. Érdemeinek, szakmai múltjának köszönhetően a Magyar Labdarúgó Szövetség elnökségi tagja is volt. A Nyíregyházi Sportcentrum labdarúgó szakág vezetőjeként számtalan játékos életútját indította el és segítette. Nagy szerepe volt a Bozsik József Labdarúgó Akadémia elindításában, melynek Ő lett az első vezetője. Az elmúlt években a Várda Labdarúgó Akadémia szakmai igazgatójaként dolgozott, majd az utánpótlás nevelés tehetséggondozását felügyelte halálig.

A mindig segítőkész, nagytudású, a futballért, a sportért tevékenykedő Neumann Gábor emlékét a Nyíregyházi Sportcentrum örökké megőrzi!

Nyugodj békében Gábor!