Névszponzori szerződés megújítva

Kedden délután találkozott egymással a DECHATLON Nyíregyházi Áruházának vezetője, MUCSI GERGELY, a KONYHA MÖBEL KFT ügyvezetője, NAGY VIKOR és KORMÁNY ZOLTÁN a Nyíregyházi Városi Kispályás Bajnokság névadó szponzoraiként.A támogatókat fogadta KŐHALMI RICHÁRD, a NYIREGYHÁZI SPORTCENTRUM NONPROFIT KFT. ügyvezetője és DAJKA LÁSZLÓ, a bajnokság főszervezője.

A résztvevők értékelték a szerződésükben eddig eltelt éveket és megállapították, hogy kitűnő és kölcsönösen hasznos a támogatók és a szolgáltató részéről egyaránt a közös munka.

Elégedettségük jeléül egy újabb évre szerződést kötnek egymással, bízva abban, hogy a vírus körüli helyzet mielőbb megoldódik.A 2021. évi bajnokság neve továbbra is DECHATLON-KONYHA MÖBEL KFT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM lesz.