Ivett ezüstöt, Dóri bronzérmet szerzett

Ivett ezüstöt, Dóri bronzérmet szerzett

Remekeltek a Nyíregyházi Sportcentrum úszói a Tüske Uszodában az Olimpiai Felkészülési Versenyen, ahol rangos mezőny gyűlt össze kedden.

50 mellen Szurovcsják Ivett óriási hajrában lett ezüstérmes 0.32,95-el. Előtte A Vasas Sc úszója végzett Gyurinovics Fanni 0:32,89-el, a harmadik pedig Hosszú Katinka lett 0:34,38-al. A dobogóról pedig kicsivel csúszott csak le a Barna Bianka Dorottya 0,34, 52-el. Hatházi Dóri szintén Hosszú Katinkával versenyzett. 400 m vegyesen egy nagy küzdelemben a Nyíregyházi Sportcentrum úszója bronzérmesként zárta a számot, 4:59,01-el, Hosszú Katinka aranyérmet szerzett 4:43,94-el, a másodikként pedig a célba Szabó-Feltóty Eszter, a Vasas Sc úszója érkezett be 4:47,98-al.

A versenyzők a felkészülési időszaknak megfelelő formát mutattak, csak edzésből rákészülés nélkül indultak a versenyszámokon. A Csernyik Dániel 1500 m gyorson és a Hatházi Dóra 400 vegyesen elért eredménye egyéni csúcs. Minden úszóknak gratulálok az elért eredményekért. – mondta Urbin Tamás, a NYSC úszó szakág vezetője.

Az eredmények az alábbi linkre kattintva érhetőek el:

https://musz.hu/felkeszulesi-verseny-februar-16-17…/…