Háromból három győzelem

Jó előjelekkel várta a Nyíregyházi Sportcentrum fiú serdülő kosárlabda csapata a bajnokság főtábla III. fordulóját, hiszen végre teljes csapattal állhatott ki a hétvégén. Az első mérkőzést a fővárosi MAFC “B” csapatával játszották, a nyíregyháziak jól kihasználták fizikális fölényüket, magabiztos győzelmet arattak. A második mérkőzésen a Honvéd “B” együttese ellen léptek pályára a Boczkó Ádám játékosai, a Sportcentrum itt is meggyőző különbséggel gyűrte le ellenfelét. A folytatásban ,vasárnap az Eger csapata ellen küzdött Nyíregyháza, ahol végig koncentrálva, nagy energiákat mozgósítva meglett a harmadik győzelem és így a csoportgyőzelem is. Az egész csapatot dicsérte a tréner,hiszen azon felül, hogy jól eloszlottak a pontok, a védelemben és a gólpasszok számában is sikerült előrelépni.

Nyíregyházi Sportcentrum – MAFC/B 132-26

Budapest Honvéd/B – Nyíregyházi Sportcentrum 67-119

Nyíregyházi Sportcentrum – Egri VSI KOK/A 79-56