Pályázati felhívás

Pályázati felhívás „Leselejtezett, működésképtelen Jégkamra Cryosauna” tárgyú nyílt vagyonhasznosítási pályázathoz.

1. A pályázat kiírója:

Név:  Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. (a továbbiakban: Kiíró)

Székhely: 4400 Nyíregyháza, Géza utca 8-16.

Cégjegyzékszám:    15-09-073719

2. A pályázati felhívás tárgya/az érintett vagyonelem megjelölése:

Leselejtezett, működésképtelen Jégkamra Cryosauna értékesítése.

3. Értékelési szempont

A legmagasabb összegű adásvételi ajánlat, valamint az elszállítás leghamarabbi időpontja a szerződéskötéstől számítva. A Pályázó által megajánlott adásvételi ajánlat nem lehet kevesebb, mint 1.500.000,- Ft azaz bruttó Egymillióötszázezer Forint.

4. A megkötendő szerződésre vonatkozó információk

Az adásvételi szerződés minta tervezet a pályázati dokumentáció 2. számú melléklete.

5. A pályázatok benyújtására vonatkozó előírások

Az ajánlatok benyújtásának két módja lehetséges az Ajánlattételi lap kitöltését követően (1. számú melléklet):

• Postai úton vagy személyesen:

Cím: 4400 Nyíregyháza, Géza utca 8-16.

A levélre az alábbi feliratot kérjük ráírni:

Ajánlat „leselejtezett, működésképtelen Jégkamra Cryosauna  értékesítésére”

Személyes benyújtás esetén: hétköznapokon, 8-16 óra között, a portán leadva.

E-mailen történő ajánlattétel esetén az ajánlattételi lap kitöltését követően, szkennelve kérjük azt megküldeni.

• benyújtás határideje (postai út esetén a beérkezésé): 2020. november 27. 16 óra 30 perc.

6. A pályázatok elbírálási időpontja, pályázók értesítésének módja

A Kiíró a pályázatokat az ajánlattételi határidő lejártát követő 1 munkanapon belül bírálja el. A döntést követő 1 munkanapon belül írásban közli a pályázat eredményét valamennyi pályázóval.

7. Pályázati biztosíték

Kiíró a pályázaton való részvételt pályázati biztosíték adásához nem köti.

8. Helyszíni megtekintés

A Kiíró lehetőséget nyújt a leselejtezett, működésképtelen ACS gép műfüves megtekintésére, amelyre az érdeklődők számára előre egyeztetett időpont alapján (időpont egyeztetés: kozpont@nyiregyhazisc.hu), munkanapokon a Kiíró munkarendjében kerülhet sor (8-16 óra között, helyszín: 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 24., Nyíregyházi Városi Stadion).

9. Pályázati dokumentáció

• 1. számú melléklet – Ajánlattételi lap;
  • 2. számú melléklet – Adásvételi szerződés minta.

Nyíregyháza, 2020. október 27.