Kiváló védekezéssel alapozták meg a mérkőzést

Balassagyarmatra utazott a Nyíregyházi Sportcentrum ifi kézilabda csapata október 11-én, vasárnap a soron következő bajnoki mérkőzésre. Halász Levente együttese az edzői utasításokat betartva nyerte meg a találkozót 21-32-re.

A mérkőzést kiváló védekezéssel és Balogh Bence kitűnő kapus teljesítményével alapoztuk meg. A támadásban mindenki kivette a részét, a lőtt gólok egyenletesen oszlottak meg srácok között. Beállósainkat elkényeztették, amit gólokkal háláltak meg.Lerohanásaink jól működtek. Hiányérzetem az emberelőnyös helyzeteink kihasználása miatt lehet. Természetesen ezen javítani fogunk az eredményesség érdekében. Gratulálok a csapatomnak! – nyilatkozta a nyíregyháziak trénere.

Balassagyarmati Kábel SE – Nyíregyházi Sportcentrum 21-32 (10-15)