Hazai pályán kezdenek a serdülő kézisek

Hazai pályán kezdenek a serdülő kézisek

Teljesen új csapattal vág neki a 2020/2021-es bajnoki szezonnak a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő kézilabda csapata Jobbágy René vezényletével.

A serdülő bajnokságban most a korosztálytól 2,3 évvel fiatalabb gyerekekkel versenyzünk majd. A csapat teljesen új, éppen ezért már július közepén elkezdtük a felkészülést a bajnoki szezonra. Csapatépítő jelleggel vizitáboroztunk és a tréningek mellett több edzőmérkőzést is játszottunk. Ez az év mindenképpen tanuló év lesz számukra, ezért sok türelemre és kitartásra lesz szükség. – nyilatkozta Jobbágy René, edző.

A nyíregyházi serdülő k kézisek szeptember 10-én, csütörtökön vívják meg első bajnoki mérkőzésüket hazai pályán, a Kiskunhalas Kc ellen. A mérkőzés zártkapus.