Egyéni csúcsok  Debrecenben

Egyéni csúcsok Debrecenben

Garai Graciána és Szabó Hunor is órási egyéni csúcsot futott.Csütörtök délután a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái Debrecenben a DSC-SI meghívásos 800 méteres síkfutó versenyén vettek részt. Széles Imre tanítványai közül Osváth Krisztina sérüléséből felépülve indult el a versenyen, akit azzal a nemes feladattal bíztak meg, hogy felvezessemeghatározott idővel az első 400 métert.

A junior korú versenyező, Garai Graciána Csenge 2:24,17-es eredményével hatalmas egyéni csúcsot futott, ami több, mint 4 mp-vel jobb az eddigi legjobbjától.

A még serdülő korú (15 éves) atléta, Szabó Hunor Benedek igaz, hogy versenyen kívül indult, de az idősebbeket megszégyenítő idővel (1:58,34-el) élete legjobbját futotta, ami ebben a korosztályban kimagasló eredménynek számít.