Ötcsillagos “Szuper Döntő” Autonet Kft. győzelemmel

A hétvégén lezárult a 2019 – 2020 – évi DECATHLON – KONYHA MÖBEL KFT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság a “Szuper döntővel”.

A döntőbe került nyolc csapat nagy közönség előtt felvonultatta a kispályás labdarúgás minden szépségét.

Az “A” csoportból a T – FORG TRANS KFT a “B” csoportból az AUTONET KFT csapata került a döntőbe míg a harmadik helyért a NYÍR – CHEM KFT a HET – BAND KFT csapatával mérkőzött.

Nagy de igazán sportszerű küzdelmek után a harmadik helyet a NYÍR CHEM KFT 2:0 arányú győzelemmel szerezte meg míg a döntőben 1:1 után büntetőkkel az AUTONET KFT csapata lett a győztes.

A díjakat Kőhalmi Richárd a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezető igazgatója, Kaibás Marian a Sportcentrum gazdasági igazgatója , Kormány Zoltán a Konyha Möbel Kft ügyvezetője és Mucsi Gergely a DECATHLON Nyíregyházi Áruház vezetője adták át.

A díjazottak: “A” csoport bajnoka a VÖRÖS ÖRDÖGÖK
Gólkirály: PEKK TAMÁS MARSO KFT