34 érem a Hajós Kupáról

12 aranyat, 8 ezüstöt és 14 bronzérmet szereztek a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum úszói.

A hétvégén  Debrecenben idén első alkalommal  került megrendezésre a Hajós Alfréd Kupa. Összesen 27 egyesület, közel 400 versenyzője csobbant a vízbe a Debreceni Sportuszodában. A lányoknál és a fiúknál is a legkisebbektől a legnagyobbakig 10-10 számban mérték össze a tudásukat a versenyzők.

–  A debreceni versenyen remek szerepeléssel kezdtek az úszóink az év első nagyobb úszóviadalán. Sajnos betegség és sérülés is csökkentette  a résztvevők számát, de akik ott voltak, kitettek magukért.  Több remek egyéni  csúcs is született, ami kiváló alap a folytatásra. – nyilatkozta Urbin Tamás, a Nyíregyházi Sportcentrum úszószakág vezetője.

A részletes eredmények csatolva.

Fotó:  Debreceni Sportcentrum