Harmadik hely Budapestről

A hétvégén Budapesten rendezték meg az OMB 5. fordulóját. A Nyíregyházi Sportcentrum U13 röplabda utánpótlás csapata a Vasas Sc Kék, a Vasas Sc Piros, a Miskolci Sportiskola – A és a Szegedi RSE Narancs együttese ellen lépett pályára.

Mindenki játszott mindenki ellen. Két mérkőzést sikerült nyernünk. Egyet a Vasas Sc Kék és egyet a Miskolci Sportiskola -A gárdája ellen. Nagyon kicsin múlt, hogy megszerezzük a második helyet, mert a a Szeged elleni döntő szettben 28:26 lett az eredmény. A lányok több pontos hátrányt dolgoztak le a harmadik szettben és volt három meccslabdánk is, de végeredményben nagyon örülök, hogy harcoltak és küzdöttek a lányok a győzelemért és büszke vagyok, de fejben erősödnünk kell még. – nyilatkozta Savic Bernadett, tréner a fordulót követően.

Eredmények:

NYSC A – Vasas SC Kék 3-0

Vasas SC Piros – NYSC A 2-1

NYSC A – Miskolci Sportiskola – A 3-0

Szegedi RSE Narancs – NYSC A 2-1

A csapat tagjai: Oroszvári Csenge, Savic Lea, Balogh Csenge, Helmeczi Luca, Vitéz Barbara, Mázsári Hanna, Czeglédi Laura Blanka, Pál Dorottya, JíXan Nan, Mátyási Flóra Júlia
Edző: Savic Bernadett

Tabella: