Elődöntőben az NySC U19 röplabda csapata

Három mérkőzés három győzelem

Leányfalun találkoztak február 9-én, vasárnap az U19-es korosztályú leány röplabda csapatok.
A Nyíregyházi Sportcentrum a DSZ-Eötvös DSE, a Dunakanyar SE és a Jászberény Röplabda Klub együtteseivel lépett pályára.

– Szerencsénk van,hogy az U19-es bajnokságban megkötések nélkül játszhatnak a fiatalok, ugyanis betegségek és egyéb elfoglaltságok miatt egy teljesen új csapattal kellett nekivágnunk a tornának. A mag természetesen az U21-es bajnokságot játszó csapatból került ki ,kiegészülve a serdülőkkel és így is egy nagyon sikeres fordulón vagyunk túl, hiszen mindhárom mérkőzésünket nyertük. Külön örülök, hogy az előző fordulóban ugyanezzel a játékoskerettel felálló Berényt sikerült 2-1-re megvernünk az utolsó mérkőzésen és ez döntötte el, hogy az U19 elődöntőt játszik a csapatunk, ezzel pedig bekerültünk a legjobb 12 együttes közé. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, edző.

Eredmények:

DSZC – Eötvös DSE – Nyíregyházi Sportcentrum U19 0-3

Dunakanyar SE – Nyíregyházi Sportcentrum U19 1-2

Nyíregyházi Sportcentrum U19 – Jászberényi Röplabda Klub 2-1

A csapat névsora: Kis Bianka, Kostyál Tamara, Tolnai Viktória, Kujbus Fanni, Fejérvári Panna Flóra, Rufin Martinez Natali, Rufin Martinez Lilian, Földi Boglárka Anna, Vári Zsófia, Berettyán Csilla, Berki Szonja
Edző: Erdősné Balogh Erika