Ezüstéremmel tértek haza az U13 röpisek

Vasárnap a Vasas “otthonában” rendezték meg az OMB negyedik fordulóját Budapesten, melyre már nagy izgalommal készült a Nyíregyházi Sportcentrum U13 B röplabda együttese is.

A csoportmérkőzések során a Delta csapatát 3-0-ra, a Vasas Kék gárdáját 2:1 arányban győztük le, s így csoportelsők lettünk. Az alsóházi keresztjáték után újra a Vasas Kék csapatával kerültünk össze a döntőbe jutásért, ahol 2-0-ra nyertünk. A döntőt az MTK együttese ellen játszottuk és 2-0-ra vesztettük el a mérkőzést. A kora reggeli indulás és a késő esti döntő mérkőzés ellenére dicséret illeti a lányokat,mert fegyelmezetten és jól röplabdáztak. A legeredményesebb játékos Farkas Réka lett. – mondta el Moravszki Gyuláné, a nyíregyháziak trénere.

Az ezüstérmes csapat tagjai: Farkas Réka, Sitku Panna, Ratkos Gerda, Békési Alexandra, Buzai Barbara Zsófia, Pampuch Gréta, Madura Anna, Perevolo Jázmin, Virányi Anna, Kovács Fanni, László Molli.

Eredmények:

Delta Röplabda SE 1 – NYSC B 0-3