Győzelem Debrecenben

A hétvégén a soron következő bajnoki fordulóját Debrecenben játszotta le a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es csapata. Erdősné Balogh Erika és Nagy Attila tanítványai 2-3-as győzelemmel fejezték be a vasárnapi találkozót.
– Az első két játszmában pontatlanok és bátortalanok voltunk, a harmadik játszmában nagy akarattal lendültünk játékba, így egyenlíteni tudtunk a mérkőzésen. Az ötödik szett győzelme a szív diadala volt. Gratulálok a lányoknak! Az ilyen mérkőzésekből lehet tanulni! – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, edző.

A nyíregyháziak ezen a héten, január 19-én vasárnap 15.00 órától a Bem József Általános Iskolában a Kispest SE ellen lépnek pályára.

DEAC – Nyíregyházi Sportcentrum U21 (2-3)

A csapat tagjai: Kis Bianka, Bodnár Eszte, Kujus Fanni, Fejérvári Panna Flóra, Rufin Martinez Natali, Kiss Virág, Móré Gréta, Bogár Dorina, Karkusz Dominika
Edző: Erdősné Balogh Erika, Nagy Attila