Meglepetés nélküli rajt a bajnokság nyitányán

Öt mérkőzéssel kezdődött el kedden este a 2019 – 2020 – évi Dechatlon-Konyhamöbel Kft. – Nyíregyyházi Sportcentrum teremlabdarúgó bajnokság.

A kezdőrúgást a Konyha Möbel Kft ügyvezetője Kormány Zoltán a Decathlon Nyíregyházi Áruház munkatársa,Mészáros Csaba és a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezető igazgatója Kőhalmi Richard végezték el.

A Continental FC és az Iszomláz FC csapatai játszották a nyitó mérkőzést, ahol az utóbbi csapat nagy küzdelemben 1: 0 – arányban nyert.

A Vörös Ördögök parádéztak a nagy nevű Mester Festék ellen 3:1 – arányú győzelmükkel.

A Marso Kft 4: 2 – arányban győzött a Vimo Stanc – Két Bal FC ellen.

A Propfil Trend KFT szoros mérkőzésen verte 3:2 – arányban az Elszer Bt csapatát.

A zárómérkőzésen az FC Szpartak Pagony nevéhez méltóan gálázva 5:1 – arányban nyert az Eissmann Hungária Kft ellen.

Szombaton tizenöt mérkőzéssel folytatódik a bajnokság.

Dajka László