Magabiztos játékkal győztek

Hazai pályán, kedden délután a Continental Arénéban fogadta a Nyíregyházi Sportcentrum KA kosárlabda együttese a regionális bajnokságban a Tiszaújvárosi Phoenix KK gárdáját.

Nagyon jó meccset játszottunk, fölényes győzelmet arattunk. Mindenki kapott játéklehetőséget, amivel éltek is a fiúk. Úgy érzem ezen a meccsen is sikerült egyet előre lépnünk és fejlődnünk azokaban a játékelemekben, amelyek eddig nem mentek olyan jól. A védekezésünknél is elégedett vagyok, illetve jó szellemiséggel álltak a fiúk a meccshez. Megtisztelték az ellenfelet azzal, hogy 100 %-os erőbedobással játszottak. – nyilatkozta Lelki József, a nyíregyháziak trénere.

Fiú junior, regionális bajnokság

Eredmény:

Nyíregyházi Sportcentrum KA – Tiszaújvárosi Phoenix KK 104-37

Nyíregyházi Sportcentrum KA csapat tagjai
Végső Bálint
Dévald Péter
Bodnár Balázs
Hensperger István
Lakatos Zsombor
Csikós Botond
Papp László
Szenti Mátyás
Ványi Zalán
Gerőcs Bálint
Vámos Bence
Tömöri Péter
Edző: Lelki József