Csúcsdöntés az Arénában

Soha ennyi óvoda az elmúlt több mint negyedszázadban nem vett még részt az ÓVODÁSOK JÁTÉKOS SPORTFESZTIVÁLJÁN, mint ma.

A kora reggeli órákban csak hömpölygött a gyermek tömeg a Continental Arénába.Ugyanis Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében ismét megrendezésre került az esemény.

Nyíregyháza huszonhét óvodájának mintegy háromszáz kis óvodása foglalta el a küzdőteret egy délelőtt erejéig és nyolc játékos feladatot teljesítettek három futamban a kicsik a mintegy háromszáz lelkes közönség előtt.

A végén minden gyerek aranyéremmel a nyakában távozott és ajándék özön fogadta őket a díjátadáson, melyen Kőhalmi Richard a Nyíregyházi Sportcentrum igazgatója és Kaibás Mariann gazdasági igazgató adta át a díjakat.

Volt egy meglepetés díjátadó is Helebrand Máté magyar válogatott atléta személyében akit a gyerekek hangos ovációval biztattak a további jó szereplésre.

A rendezvényen nagy köszönet jár a Vasvári Pál Gimnázium tíz diákjának akik végig segítették munkánkat !

Dajka László

A fotó: Szarka Lajos