Nyíregyházi és debreceni győzelmek a Városi Stadionban

A hétvégén, szombaton került megrendezésre Nyíregyházán, a Városi Stadionban a Kelet-Régió 2. pályaversenye a Sport XXI. gyerekek részére.

A házigazdák, az NYSC atlétikai edzői a Nyíregyházi Egyetem hallgatóival együtt a verseny szervezését
biztosították, a lebonyolításért pedig a Hajdú-Bihar megyei és a Debrecen Városi Atlétikai Közhasznú Egyesült munkatársai
feleltek.
Az időre sem lehetett panasz. Ragyogó napsütés várta a régió Sport XXI-es és a Kids gyerek programban résztvevő kis atlétákat.
A vidám és nagyon jól szervezett versenyen a gyerekek 60 gáton, távolugrásban, súlylökésben, kislabda hajításban, sorversenyeken és váltókban próbálhatták ki magukat.

Az U11-ben nyíregyházi győzele, míg az U13-ban a DSI-SI atlétái szerezték meg a győzelmeket. A kilátogató szülők és a versenyző gyerekek is jó hangulatban zárták a napot.

Eredmények

U11 Csapatverseny végeredmény
CSAPAT NEVEK csapat össz pontszáma helyezés
1. NYSC “A” 7 I.
2. NYSC “B” 17 II.
3. Beszterec Móricz Zsigmond Ált. Isk. 21 III.
4. Debrecen, Kazinczy Ferenc Ált. Isk. 28 IV.
5. DSC-SI 33 V.
6. Szent Miklós Gör. Kat. Isk. Nyíregyh. 36 VI.
7. Nyíregyházi Mix 42

U13 Csapatverseny végeredmény
CSAPAT NEVEK csapat össz pontszáma helyezés
1. DSC-SI “A” 275 I.
2. NYSC “A” 235 II.
3. NYSC “B” 184 III.
4. Debrecen, Kazinczy Ferenc Ált. Isk. 178 IV.
5. Beszterec Móricz Zsi
gmond Ált. Isk. 142 V.
6. DSC-SI “B” 140 VI.
7. Szent Miklós. Gör. Kat. Isk. Nyíregyh. 136 VII.
8. Keleti Mix 130 VIII.

Részletek a www.atletika.hu.