Cél a dobogó
A hétvégén Székesfehérváron csapnak össze Magyarország legjobb sportegyesületei az Atlétikai Csapatbajnokságon. Mint minden évben idén is számtalan izgalmas pillanatnak lehetnek tanúi  a kilátogatók. Az elmúlt három évben a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola és a Nyíregyházi Sportcentrum közös együttese a dobogóra állhatott fel, kétszer aranyat és egy bronzérmet szereztek.

–       Ebben az évben a serdülőkkel együtt összesen 32 versenyző utazik  a csapatbajnokságra. Sajnos sem mi, sem a debreceniek csapata nem teljes, a sérülések miatt nem tud mindenki indulni.  Az biztos, hogy nagyon szoros lesz a verseny.  A serdülőket az első tízbe, míg a felnőtteket  az első háromba várjuk.  – mondta Vas László, a Nyíregyházi Sportcentrum atlétikai szakág vezetője, aki hozzátette, hogy nem tudják, hogy a többi csapat milyen erőt képvisel, de nagyon bizakodóak.

Fotó: www.atletika.hu