Meghívásos nemzetközi mérkőzés
Meghívásos nemzetközi mérkőzés
A pünkösdi hosszú hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U14 és U16-os akadémiai kosárlabda csapatai Szlovénia felé vették az irányt egy meghívásos nemzetközi mérkőzésre Slovenska Konjicébe.
A pünkösdi hosszú hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U14 és U16-os akadémiai kosárlabda csapatai Szlovénia felé vették az irányt egy meghívásos nemzetközi mérkőzésre Slovenska Konjicébe.
A fiúk Slovenska Konjice korosztályos csapatai ellen mérkőztek még két napon. Az első nap egy kis maribori városnézés után délután léptekpályára. Az U14-esek 5 pontos vereséget szenvedtek, az U16-osok 3 pontos győzelmet zsebeltek be. Vasárnap reggel újabb mérkőzések vártaka NySc együtteseire. Az U16-os gárda remek teljesítményt nyújtott és 30 ponttal nyerte a meccset, az U14 pedig szép helytállásáról tett tanúbizonyságot, hiszenegy idősebb korosztályú csapat ellen fej-fej mellett haladva vesztették el a mérkőzést.
A két csapatot Takács Máté, Lelki József és Schreiber József edzők kísérték el.