Remekül szerepelt a Nyíregyházi Sportcentrum U18-as fiú kosárlabda csapata az országos döntő második fordulóján
Remekül szerepelt a Nyíregyházi Sportcentrum U18-as fiú kosárlabda csapata az országos döntő második fordulóján
Az MKOSZ megrendezte a B33 U18 bajnokságot, amely két fordulóból és egy döntőből áll. A két forduló összesített eredményei alapján alakul ki a B33 U18 Országos Bajnokság Döntőjének mezőnye. A Nyíregyházi Sportcentrum fiú csapata a második fordulón remekül szerepelt, a budapesti megmérettetése kiharcolta a harmadik helyet a ZTE, és a BP Honvéd együttese mögött.
Az MKOSZ megrendezte a B33 U18 bajnokságot, amely két fordulóból és egy döntőből áll. A két forduló összesített eredményei alapján alakul ki a B33 U18 Országos Bajnokság Döntőjének mezőnye. A Nyíregyházi Sportcentrum fiú csapata a második fordulón remekül szerepelt, a budapesti megmérettetése kiharcolta a harmadik helyet a ZTE, és a BP Honvéd együttese mögött. A csapat tagjai: Bíró Benedek, Hengsperger István, Karakó Bálint, Papik Ákos.