Röplabda OSB döntő a Continental Arénában
Röplabda OSB döntő a Continental Arénában
Péntektől vasárnapig az Országos Serdülő Röplabda Bajnokság döntőjének ad otthont a Continental Aréna.
Péntektől vasárnapig az Országos Serdülő Röplabda Bajnokság döntőjének ad otthont a Continental Aréna.
– Ez az utolsó döntőnk. Eddig minden utánpótlás csapatunk bekerült az országos döntőbe. Egy 6.,5. és egy 4. helyezésünk van eddig, most pedig a serdülőinken van a sor. Mi, nyíregyháziak a Békéscsabával és a BVSC gárdájával kerültünk egy csoportba a hétvégi döntőn. – mondta Erdősné Balogh Erika, az NYSC röplabdaszakágának vezetője, a serdülő döntő szervezője a szerdai sajtótájékoztatón, aki hozzátette, hogy szombaton délelőtt a keresztjátékokona sor, itt dől el a továbbjutás a délutáni döntőkre. Vasárnap pedig a döntők következnek. Eredményhirdetésre várhatóan 18.30 órakor lesz.
A 2018/2019. Buzek László Országos Serdülő Bajnokság döntős csapatai:
Lányok:
Nyíregyházi SportcentrumBVSC ZuglóUTE AVasas SCBékéssabai Röplabda EgyesületMTK Budapest
Fiúk:Pénzügyőr SEKaposvári Röplabda Akadémia UMSEDSE Röplabda AkadémiaSzolnoki SportcentrumFelsővárosi Fésüs RAFKecskeméti Sportiskola Kesi