Hajdúböszörményben az NySc röplabdásai
Április utolsó hétvégéjén Hajdúböszörmény adott otthont a Vollé!2020 Röpisuli következő állomásnak!A Nyíregyházi Sportcentrum röplabdásai egy szupermini és három manó csapattal, két edző – Sitku Tamara és Savic Bernadett – kíséretében vágtak neki a tornának.A manók közül minden csapat négy meccset játszott és sikerült megszereznie az első, a második és a harmadik helyezést.Az NYSC szupermini csapata bekerült a döntőbe és végül ezüstéremmel térhettek haza a nyíregyházi lányok!
Játékosok:Cserbán RékaHelmeczi LucaMázsári HannaRoskó MolliVitéz VeronikaMagyar DorinaPethő NóraBánóczi BoriGyirászi ZselykeMolnár HannaOroszvári ZselykePorubszky JázminRosszay TímeaSzentesi SzonjaSzoboszlai LiliSzilágyi-Lakatos BoglárkaSzabó MariannGulyás GerdaPap LaraHorváth Dóra Edző: Sitku Tamara, Savic Bernadett