SZÉPKORÚAK NYITÓ RENDEZVÉNYE
A mai napon kezdetét vette a Szépkorúak Nyíregyházi Sportcentrumos Sportklubjának tizenegyedik évfolyama.A Városi Stadion tekecsarnokában Kőhalmi Richard a Sportcentrum ügyvezető igazgatója és Dajka László klubvezető köszöntötte a jelenlévőket.Ezzel kezdetét vették a foglalkozások melyek minden csütörtökön 8.00 – tól 12.00-ig tartanak.A klubnak jelen pillanatba ötszáz tagja van.A klubba várjuk az az új 55 – évet betöltött nyíregyháziak további jelentkezését.
Tájékoztatásul elhangzott,hogy május 23- án 9.00 – tól ismét megrendezésre kerül a SZÉPKORÚAK NYÍREGYHÁZI SPORTTALÁLKOZÓJA a Városi Stadionban immár hatodik alkalommal.A rendezvényen az elmúlt évben hétszáz fő vett részt ez a létszám várható ez évben is az előrejelzések alapján.Jelentkezni lehet személyesen a Városi stadionban .Részletes információ megtalálható a Naplóban jelentkezési határidő május 16.