Háromból három
Mindhárom mérkőzését megnyerte vasárnap Szegeden a Nyíregyházi Sportcentrum U17-es lány röplabda csapata a Szalayné Sebők Éva OSB következő fordulójában.
Mindhárom mérkőzését megnyerte vasárnap Szegeden a Nyíregyházi Sportcentrum U17-es lány röplabda csapata a Szalayné Sebők Éva OSB következő fordulójában.
A nyíregyháziak elsőként a Jászberény csapatát győzték le 3-1 arányban, majd egy izgalmas és fordulatos mérkőzésena házigazdákat is sikerült “megszorongatniuk”. A harmadik meccsüket a Kecskemét együttese, a KESI A ellen végül fegyelmezett, taktikus játékkal nyerték meg 3-0-ra.
Eredmények: Jászberényi RK – Nyíregyházi Sportcentrum 1-3Szegedi RSE1 – Nyíregyházi Sportcentrum 2-3Nyíregyházi Sportcentrum – KESI A 3-0
A csapat tagjai:1. Kindrusz Doroti2. Kis Bianka3. Bodnár Eszter4. Móré Gréta5. Jakab Zsófia6. Rufin Martinez Natali7. Leskó Panna8. Kiss Virág11. Islai Lilla Barbara12. Tolnai Viktória13. Racskó Dorina15. Bogár Dorina16. Molnár Dóra
Edző: Erdősné Balogh ErikaKodicionáló edző: Morvai Anna