Futsal a Continental Arénában
A hétvégén első alkalommal került  sor a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében az U19-es Futsal Tornára.A vasárnap reggeltől késő délutánig tartó tornán hét csapat mérte össze a tudását.
A harmadik-negyedik helyért a HTE U19 és a Flamingó KLC csapott össze,melyből a HTE U19 gárdája kerültki győztesen 3-0-ra.A döntőt a Nyíregyházi Sportcentrum csapata és a Tarpa Sc vívta meg 1-1-re(9-10), így a Tarpa Sc lett az első, míga Nyíregyházi Sportcentrum együttese a második helyet szerezte meg. A tornán a legjobb játékost, a gólkirályt és a legjobb kapust is díjazták.Legjobb játékos: Karmacsi Zsolt (Tarpa FC)Gólkirály: Barna Béla Dávid ( HTE U19)Legjobb kapus: Nagy Szilárd ( Nyíregyházi Sportcentrum)Csapatok: HTE U19, Flamingo KLC, Nyíregyházi Sportcentrum U19, Tarpa Sc, Csenger Fc, Mezeivill Fc, Filo Sc