Szurovcsják Ivett, Hatházi Dóra és Cserfalvi Olaf is döntőt úszik ma délután
Szurovcsják Ivett, Hatházi Dóra és Cserfalvi Olaf is döntőt úszik ma délután
Szerdától szombatig Százhalombatta ad otthont az Országos Rövidpályás Úszóbajnokságnak, melyet immáron 14. éve rendeznek meg.
A versenyre az összes hazai egyesület több,mint ötszáz sportolója nevezett be, köztük a Nyíregyházi Sportcentrum úszói:Szurovcsják Ivett, Hatházi Dóra, Cserfalvai Olaf, Molnár Laura, Trizner Olivér, Ónodi Gyula, Valent Gergő, Czegle Péter.
Az előfutamokat reggel 9.00 órától rendezik meg, délután pedig 17.00 órától a döntőkre kerül sor.
Az már biztos, hogy szerda délután három nyíregyházi úszó is döntőt úszik.
Szurovcsják Ivett 100 mell 6. legjobb idővel A döntős, Hatházi Dóra 200 pillangón 2. legjobb idővel szintén A döntős és 50 m gyorson 13. idővel B döntős és Cserfalvi Olaf 200 pillangón 15.legjobb idővel szintén B döntő úszik.
Szurkoljunk együtt a Nyíregyházi Sportcentrum úszóinak!