Ovis Fesztivál az Arénában
Ovis Fesztivál az Arénában
25. esztendeje már annak, hogy Nyíregyházán megrendezték első alkalommal az óvodások játékos sportvetélkedőjét. 25 éve még csak 6, tegnap pedig már 28 óvoda részvételével zajlott le az esemény…
25. esztendeje már annak, hogy Nyíregyházán megrendezték első alkalommal az óvodások játékos sportvetélkedőjét.
25 éve még csak 6, tegnap pedig már 28 óvoda részvételével zajlott le az esemény a Continental Arénában. Közel háromszáz óvodás gyermek szurkolásától és nevetésétől volt hangos a csarnok. Nyolc feladatot kellett teljesíteni a kicsiknek, mint pl. rollerezést, dömperrel szlalomozást vagy éppen héliumos lufival versenyfutást.
A Nyíregyházi Sportcentrumnak és Nyíregyháza Önkormányzatának szívügye, hogy a legkisebbek is minél hamarabb és minél többször találkozzanak a szervezett sportolással, tapasztalják meg a mozgás adta örömöket.