Az utánpótlást díjazták
Első alkalommal és ezzel hagyományt teremtve kaptak oklevelet és ajándékot a hónapban legjobban teljesítő Nyíregyházi Sportcentrumos utánpótlás korú röplabda játékosok. A fiatal sportolókat…
A fiatal sportolókat a Fatum-Nyíregyháza – Vasas rangadó első szettjének szünetében Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője és Erdősné Balogh Erika, a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakágvezetője köszöntötte.
A hónap legjobb up röplabda játékosai:U21 – Tamás AdélU19II – Simon NelliU17 – Kindrusz DorotiU15-B – Kiss FanniU15-A – Daniló AlexandraU13-A – Tolnai JankaU13-B – Klebersz Lili