Jubilál az Óvodások Játékos Sportfesztiválja
Jubilál az Óvodások Játékos Sportfesztiválja
Október 18-én, csütörtökön ismét a legkisebbek, az óvodások veszik birtokba a Continental Aréna küzdeterét. Az immár 25. alkalommal megrendezésre kerülő Óvodások Játékos Sportfesztiválja rendezvényen Nyíregyháza…
Október 18-én, csütörtökön ismét a legkisebbek, az óvodások veszik birtokba a Continental Aréna küzdeterét.
Az immár 25. alkalommal megrendezésre kerülő Óvodások Játékos Sportfesztiválja rendezvényen Nyíregyháza Megyei Jogú Város 28 óvodájának 280 gyermeke méretteti meg magát játékos feladatokban. Mint ahogy az már lenni szokott, a Nyíregyházi Sportcentrum szervezői úgy állították össze a feladatokat, hogy azt minden kisgyerek könnyedén meg tudja oldani.
A fesztivál végén a résztvevő óvodák játékos sporteszközöket kapnak, és természetesen minden ovis nyakába aranyérem kerül.