Szépkorúak Sporttalálkozója
Az 55 év felettiek versenyezhettek május 17-én a Városi Stadionban. A Szépkorúak Nyíregyházi Sporttalálkozóját már ötödik alkalommal rendezte meg a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata, Nyíregyháza MJV támogatásával…
Az 55 év felettiek versenyezhettek május 17-én a Városi Stadionban.
A Szépkorúak Nyíregyházi Sporttalálkozóját már ötödik alkalommal rendezte meg a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata, Nyíregyháza MJV támogatásával. Nyíregyháza 35 nyugdíjas klubjának tagjai és közel 100 egyéni jelentkező, összesen 700 regisztrált szépkorú vett részt a sportnapon. A szervezők szépkorúakra szabott mozgásformákkal várták a mozogni vágyókat. Volt többek között futás, kislabda dobás, kosárlabda büntetődobás, teke, ulti és játékos ügyességi sportvetélkedő. A mozgás már önmagában is öröm, de az első három helyezettet kategóriánként még éremmel is jutalmazták.
A program zárásaként Nyíregyháza MJV polgármestere, Dr. Kovács Ferenc minden regisztrált versenyzőt kiadós ebédre látott vendégül.