Hagyományőrző úszóverseny Ózdon
Tradicionális úszóversenyt rendeztek a hétvégén Ózdon, ahol a Nyíregyházi Sportcentrum úszói is versenyeztek. Kelemen Olimpia és Kecskés Evelin növendékei 13 éremmel tértek haza…
Kelemen Olimpia és Kecskés Evelin növendékei 13 éremmel tértek haza. A fiatalabb úszók 50 méteren, míg az idősebbek 100 méteren álltak rajtkőre. Lakatos -Szepesi Dorina volt a Sportcentrum úszói közül a legeredményesebb, egymaga három arany-, két ezüst- és egy bronzérmet gyűjtött be. A fiúk közül Barkó Áron Balázs háromszor állhatott a dobogó harmadik fokára, de érmet akasztottak Lénárt Eszter, Márton Marcell, Mester Ákos és Nagy Csenge nyakába is.
Aranyérmes. Lakatos-Szepesi Dorina (100 gyors, 50 pillangó, 200 vegyes)
Ezüstérmes: Lakatos-Szepesi Dorina (100 mell, 100 hát)
Bronzérmes: Barkó Áron Balázs, Lénárt Eszter, Lakatos-Szepesi Dorina, Márton Marcell (4X50m mix vegyes váltó)Barkó Áron Balázs (100 gyors, 100 hát)Lénárt Eszter (100 gyors, 50 pillangó, 200 vegyes)Mester Ákos (100 mell)Nagy Csenge (50 mell)