Fatum-Nyíregyháza – Békéscsaba mérkőzés március 22.-én
Fatum-Nyíregyháza - Békéscsaba mérkőzés március 22.-én
Elérkezett a rájátszás a női röplabda NBI-ben. A mieink az alapszakaszban kiharcolták a felsőházba jutást. Az első hazai rangadó március 22.-én, vasárnap lesz a Fatum-Nyíregyháza számára. A párharc három győzelemig tart.
Elérkezett a rájátszás a női röplabda NBI-ben.
A mieink az alapszakaszban kiharcolták a felsőházba jutást. Az első hazai rangadó március 22.-én, vasárnap lesz a Fatum-Nyíregyháza számára. A párharc három győzelemig tart. Az ellenfél a tavalyi bajnok Békéscsaba! A tét immár nem kevés. Cél a négy közé jutás! Az, hogy a nyíregyházi alakulat képes-e megszorongatni a Békéscsabát, vasárnap eldől!
Gyertek, szurkoljunk együtt a lányoknak, töltsük meg a Buszacsát március 22.-én 18.00 órától, hogy együtt tudjunk örülni a nyíregyházi csapat sikerének!