Könnyed győzelem Szatmárnémetiben
Tegnap Szatmárnémetibe utazott a Fatum-Nyíregyháza, ahol edzőmérkőzést játszottak az első osztályú csapatukkal. Ez az edzőmérkőzés jól szolgált a március 19-én induló Békéscsabai párharcra. A lányok gőzerővel készülnek, és örömteli hír hogy Roma Flóra felépült sérüléséből, így  liberóként be is vetették a tegnapi nap folyamán.
Ez az edzőmérkőzés jól szolgált a március 19-én induló Békéscsabai párharcra. A lányok gőzerővel készülnek, és örömteli hír hogy Roma Flóra felépült sérüléséből, így liberóként be is vetették a tegnapi nap folyamán.
Az első szett álmosan kezdődött, de a szett második felére sikerült felrázni magukat, és fordítottak a mérkőzés menetén. A mérkőzés végeredménye, 4:0-ás magabiztos siker.
Összességében a tegnapi játék pozitív képet mutatott, ami biztató az előttük álló kemény mérkőzések tükrében.