Amikor még a Lady Karnevál szólt az edzőnek
A szlovák másodosztály éllovasa, a korábbi játékosa, Czakó Sándor által vezetett kassaiak ellen játszott edzőmeccset a Marso-NYKK férfi kosárlabda-csapata.
Egyenesen a kassai csapat vezetőedzőjét köszönthettük Czakó Sándorban, aki csak egy évet töltött a szerdai edzőpartner, a nyíregyházi férficsapat színeiben, de számos sztori fűződik a nevéhez. Az egyik ilyen volt, amikor tiszteletére Karel Gott csehszlovák slágere, a Lady Karneval dallamaira mutatták be a csapatot. A 15 évvel ezelőtti játszótársak közül Lakatos István volt az egyik játékvezető, a nézők között pedig Zácói Péter is feltűnt. A Ronnie Taylor és Nermin Hujdurovic nélkül játszó Marso-NYKK a száz pontot is elérve, biztosan nyert a szlovák másodosztályban éllovas kassaiak ellen.
Férfi edzőmeccs
Marso-Nyíregyháza KK–BK Espirit Kosice (szlovák) 105–78 (25–21, 29–22, 33–20, 18–15)
NYKK: Molnár M. 13, Kósa T. 18/9, Vaszojevics 13/3, Nagy K. 27/15, Kolarics 17/9. Csere: Savic 6, Helmeczi 9/3, Lajsz 2, Vida Z., Kósa D.
Forrás: szon.hu