U18 Regionális Kosárlabda Bajnokság
Szombaton játszott mérkőzést a Nyíregyházi Sportcentrum junior B kosárlabda csapata a Bánki tornatermében. A Nyíregyházi Sportcentrum a Szerencsiek ellen lépett pályára.
A hazaiak jól szervezett emberfogásos védekezéssel, sok váltással tudtak sok labdát szerezni, és gyors indítással lerohanták az ellenfelet. Kiválló dobóteljesítményt nyújtott Tálas Balázs, Pollák Nándor.
Lepattanó szerzésében Nádasdi Gergő és Nyíri Péter nyújtott jó teljesítményt. Irányító munkájukért elismerés illeti László Pétert, Csépke Somát és Kubovics Bálintot.
Nyíregyházi Sportcentrum KA-B – Szerencsi VSE 63-31 (20-6,15-12,19-5,9-8)