Szabolcs-Tour Úszóverseny
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Úszószövetség által elindított megyei versenysorozat 3. állomásának adott otthont Sóstó az elmúlt szombaton, ahol 8 úszóegyesület, több mint 300 gyerek versenyzője, 14 versenyszámban állt rajthoz.
Különleges helyet foglalt el ez a verseny a Nyíregyházi Sportcentrum naptárában, mert az AQUA SE beintegrálódása óta ez volt az első közös megmérettetés.
Szép záróakordja ennek a napnak, hogy a legeredményesebb csapat címet a Nyíregyházi Sportcentrum nyerte, a legeredményesebb hazai versenyzők pedig Szécsi Lili, Gyebróczki Áron, Gulácsi Krisztián lett.