Újabb megmérettetés a NySC atlétáinak
A Nyíregyházi Sportcentrum atlétáira újabb kihívás vár február 21. és 22.-én Budapesten. Párhuzamosan zajlik majd két bajnokság. Február 21.-22.-én a Syma csarnokban az Országos Fedettpályás Magyar Bajnokság…
Párhuzamosan zajlik majd két bajnokság. Február 21.-22.-én a Syma csarnokban az Országos Fedettpályás Magyar Bajnokság, február 21.-én pedig a Puskás Stadion edzőpályáján a Téli Dobó Országos Bajnoksága (kivéve a gerely).
Az utazók névsora:  Helebrandt Máté, Vígvári Szabolcs, Tasi T. Dávid, Szikszai Róbert, Káplár János, Kerekes László, Bakosi Péter, Dudás Dániel, Pál Robin, Lesku Norbert, Pinhasov Ráhel, Guba Liliána, Becző Alexandra, Fábri Anna, Benke Anita, Kerekes Dóra, Pinhasov Cassandra, és Kovács Noémi.