Üresjáratok pecsételték meg a sorsukat
Gyanítható volt, hogy a Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapatának kemény lecke lesz a hét végére kiírt dupla forduló, amely két vereséggel „fenyegetett”.
A Vasas elleni pénteki, majd a Gödöllőn vívott összecsapáson finoman szólva sem a nyírségieknek állt a zászló – nos, a tabella első két helyét uraló riválisokkal szemben nem sikerült felborítani a papírformát.
Holott a vasárnapra rendelt Pest megyei parti első felvonásában 18–15-re a Kőhalmi-gárda vezetett, a végjátékra azonban elfogyott a lendület. A vendégek a folytatásban is becsülettel próbálták tartani magukat, a bökkenő csak annyi volt, hogy a Gödöllő még jobban teljesített – magyarán alig hibázott.
Röplabda: NB I., nőkGödöllő–Fatum-Nyíregyháza 3:0 (22, 17, 17)Gödöllő, 300 néző, v.: Pőcze, Héja.
Nyíregyháza: Erdős Zs. 4, Valdez 12, Vén E. 3, Ribeiro 14, Sikos P. 6, Roma F. 2. Csere: Sitku T. (liberó), Akimova, Andrejkovics, Hengsperger. Edző: Kőhalmi Richárd.
MesterszemmelKőhalmi Richárd: – A négy-öt pontos üresjáratok a szettek közepén megpecsételték sorsunkat, így nagyon nehéz szoros meccset játszani bárkivel.
Forrás: szon.hu