Bem Kupa Mini Röplabda Torna
Három város, tizenegy csapata vett részt az elmúlt hétvégén a már hosszú hagyományokra visszatekintő Bem Mini Röplabda Tornán. A 2003-as születésű lányokat nyíregyházi színekben a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlását biztosító Bem József Általános Iskola
A 2003-as születésű lányokat nyíregyházi színekben a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlását biztosító Bem József Általános Iskola, Arany János Általános Iskola és Gimnázium valamint a Móricz Zsigmond Általános Iskola képviselte.
A küzdelemsorozat ami reggel 9 órakkor kezdődött és este 6-kor ért véget, két csoportban zajlott.
A csoport eredmények:
“A” csoport
I. helyezett Bem József Ált. Isk.II. helyezett Móricz Zsigmond Ált. Isk.III. helyezett Miskolc
“B” csoport
I. helyezett MiskolcII. helyezett Bem József Ált. Isk.III. helyezett Jászberény
Különdíjasok: Karkusz Dominika, Szabó Lili, Nagy Flóra, Tóth Lili, Bodnár Eszter.