Atlétikai versenysorozat újabb állomása
2015. január 24-én szombaton, újabb atlétikai verseny lesz a Nyíregyházi Főiskola atlétika csarnokában.  A Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ifjúsági Junior Nyílt Fedett-Pályás Atlétikai Bajnokság ezúttal is a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében bonyolódik.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ifjúsági Junior Nyílt Fedett-Pályás Atlétikai Bajnokság ezúttal is a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében bonyolódik. A versenysorozat aktuális állomása is nyílt verseny, várhatóan újfent érkeznek versenyzők határon túlról is. A környező régiók nagy egyesületei is megmérettetik magukat a hétvégén, így pl. többek között a Miskolci DSI, Debreceni Sportcentrum, Tiszaújváros, vagy a Budapesti IKARUS BHSE.
A versenykiírás megtalálható a MASZ honlapján és itt.
A verseny kezdési ideje: 10.30 óra