Még öt csapat százszázalékos a terembajnokságban
Az elmúlt hétvégén húsz mérkőzéssel folytatódott a NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG a Bem József Általános Iskolában.
A négy csoportban negyven csapattal zajló bajnokságban még öt csapat (MARSO KFT, PIKOLÓ SÖRÖZŐ, DIEGÓ-S FIÚK, NYÍR-CHEM KFT, KÉT BALL FC) százszázalékos.
A küzdelmek a február 28-án megrendezésre kerülő SZUPER DÖNTŐIG zajlanak, ahol a négy csoport 1 – 2 helyezettjei két négyes csoportban döntik el ki lesz Nyíregyháza 2014 – 2015 évi SZUPER TEREMBAJNOKA.
A fotón az FC SZPARTAK KERTVÁROS játékosa ISTVÁN GERGELY látható aki a hétvégén négy gólt rúgott a GEOPROFI-STEEL BUILDING csapata ellen játszott mérkőzésükön, és tizenöt góljával vezeti a „D” csoportban a góllövő listát, illetve a négy csoport közül is ő a csúcstartó.