Középdöntőt érő kettős győzelem
Az országos serdülő bajnokság középdöntőjében aratott kettős sikerrel a hátralevő mérkőzések eredményétől függetlenül biztosította helyét a legjobb 12 között a nyíregyházi együttes.
Győzelmekkel zárta az évet a Nyírsuli Akadémia leány röplabdacsapata.
Röplabda: OSB, nőiNyírsuli Akadémia–Eger 3:0 (11, 18, 11), Nyírsuli Akadémia–Szolnok 3:0 (11, 11, 9).Akadémia: Sitku R. 12, Ratkos P. 23, Eördögh R. 8, Vass V. 15, Tóth F. 30, Nagy F. 13. Csere: Nagy N, Tóth D. (liberók), Göncz D. 6, Litvai K. 1, Szabó D. 1, Tóth V. 5. Edző: Balázs István. (A játékosok neve után a két mérkőzésen szerzett pontszámok szerepelnek).
Forrás: szon.hu