Két győzelem
Két nyertes meccset könyvelhet el magának Zentai Levente csapata  az Országos Fiú Kosárlabda Serdülő Bajnokság második fordulójában, melyet Nyíregyházán a Zelk Zoltán Általános Iskolában játszott le a csapat.
Két nyertes meccset könyvelhet el magának Zentai Levente csapata az Országos Fiú Kosárlabda Serdülő Bajnokság második fordulójában, melyet Nyíregyházán a Zelk Zoltán Általános Iskolában játszott le a csapat.
Mindkét mérkőzést a GKS Nyíregyháza ellen küzdötte meg a Nyírsuli KA/A. Zentai Levente, a fiúk edzője elmondta, hogy az első összecsapáson a Nyírsulis fiúk mindent hozzátettek a győzelemhez a nagyon magas színvonalú utánpótlás mérkőzésen.
– A második mérkőzésen már szorosabb eredmény született, kissé kifáradtak a csapatok, hiszen egymás után játszottuk le a meccseket, de az egyéni képességek a Nyírsuli KA/A csapata javára döntöttek.- tette hozzá.
Eredmények:
GKS Nyíregyháza – Nyírsuli KA/A 34:67 (8-19, 10-21, 12-8, 4-19)
Nyírsuli KA/A – GKS Nyíregyháza 58:50 (7-11, 19-11, 13-14, 19-14)