A Jövő Bajnokai Dunaújvárosban
Az elmúlt vasárnap rendezték meg a Jövő Bajnokai Program második összrégiós versenyét Dunaújvárosban. A megmérettetésen 67 egyesület 301 versenyzője vett részt a Fabó Éva Sportuszodában. A Nyírsuli Kft. úszói közül négy fiatal; Csontos Réka, Hatházi Dóra, Cserfalvi Olaj és Garai Balázs képviselhette a nyíregyházi színeket.
 Négy érmet szereztek a Jövő Bajnokai
Az elmúlt vasárnap rendezték meg a Jövő Bajnokai Program második összrégiós versenyét Dunaújvárosban. A megmérettetésen 67 egyesület 301 versenyzője vett részt a Fabó Éva Sportuszodában. A Nyírsuli Kft. úszói közül négy fiatal; Csontos Réka, Hatházi Dóra, Cserfalvi Olaf és Garai Balázs képviselhette a nyíregyházi színeket. Az országos versenyen Cserfalvi Olaf a 2004-es születésűek között 200 méter vegyesen és 50 méter gyorson is megszerezte az első helyet. A lányok mezőnyében Hatházi Dóra (2003) a kötelező 200 méter vegyesen remek teljesítménnyel második lett, 50 pillangón pedig a dobogó legfelső fokára sikerült beúsznia magát.
Csontos Réka és Garai Balázs nagyon erős mezőnyben, szép eredményt úsztak, így sikerült megjavítaniuk az eddigi legjobb eredményeiket. A négy dobogós helyezéssel a 67 egyesület közül a Nyírsuli Kft. a kilencedik helyen végzett.
A Jövő Bajnokai Programba szakmai szempontok alapján válogatják ki a tehetséges 10-12 éves gyerekeket, akik majd főszereplői lehetnek a hazai rendezésű 2017-es junior, valamint a 2021-es felnőtt Vb-nek.
Eredmények:
Cserfalvi Olaf 2004