Budapesten mérkőztek a Nyírsuli kosarasai
A hétvégén a Nyírsuli KA kadett B csapata Budapesten a Budapesti Honvéd csapata ellen játszott két Kiemelt Bajnoki mérkőzést.
Az első mérkőzés eredménye:     Budapesti Honvéd – Nyírsuli KA B 50-43 (16-11,15-11,14-9,5-12)
– Nagyon jó teljesítményt nyújtottunk, főleg védekezésben. Sajnos a gyengébb dobó százalékunk és a 9 kihagyott büntető miatt nem sikerült meglepetést okoznunk. – tette hozzá a csapat edzője, Kovács Tibor, aki a következő, szintén a Honvéd elleni összecsapásról is nyilatkozott.
-Az első félidő egyenlő állása után a 3. negyed elején a kihagyott helyzetek és az eladott labdák után az ellenfél kosarakkal fejezte be támadásait. Minusz 12-es állás után már a cseresor játszott. Összegzésképpen másfél mérkőzésen jól helytálltunk a jóval esélyesebb ellenfelünkkel szemben. Támadásban a dobott pontokban kell előrelépünk.