Szi‐Zo Sport Téli Teremlabdarúgó Bajnokság versenykiírása
A bajnoki kiírás célja: A Szi-Zo Sport Nyíregyházi Városi Szabadtéri Bajnokságban szereplő csapatok részére plusz lehetőség biztosítása a téli időszakban történő sportolásra.
 NYÍREGYHÁZA VÁROS2014 – 2015. évi

Téli Teremlabdarúgó BajnokságVersenykiírása

Sportszolgáltató Nonprofit KftNyíregyháza Sóstói u 24.

1./ A bajnoki kiírás célja:

A Szi‐Zo Sport Nyíregyházi Városi Szabadtéri Bajnokságban szereplő csapatok részére plusz lehetőség biztosítása a téli időszakban történő sportolásra.
Más csoportok csapatainak megismerése erő felmérési lehetőség.
Nyíregyháza város Szi‐Zo Sport Téli Terembajnokság győztesének eldöntése.

2./ A bajnokság rendezője:

NYÍRSULI Nyíregyházi Sportszolgáltató Nonprofit kft ‐ Városi Kispályás Bizottság.

3./ A Kispályás Bizottság:
Elnök : Dajka László
4./ A bajnoki sorozat helye:
Nyíregyháza 3.sz BEM JÓZSEF Általános Iskola
5./ A bajnokság ideje:
2014. november 13 – tól – 2015. március 14.-ig csütörtöki – szombati és vasárnap délelőtti napokon.
6./ Résztvevők :‐A terembajnokságban szerepelhet minden csapat amely hivatalos résztvevője a Nyíregyházi Városi Szi‐Zo Sport Kispályás Szabadtéri Bajnokságnak és játékosai érvényes igazolással rendelkeznek.Más csapatba igazolni lehet de az átigazolt játékos a tavasz folyamán már nem igazolhat új csapatba!A teremlabdarúgó bajnokságra vonatkozóan is érvényes a szabadtéri bajnokság kiírásában szereplő….
6/c‐12/1,2,3,4,5,6,8,9,10,11‐pont illetve a 13/‐1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,22,23,24,25,26,27,28,30,31,32,33,34,35,36
A bajnokság folyamán egy játékos kizárólag csak egy amatőr és egy öregfiúk csapatban szerepelhet a szabadtéri bajnoksághoz hasonlóan!A Téli bajnokságban szerzett büntetést az adott sorozatban kell letölteni a büntetés a szabadtéri bajnokságra nem érvényes!
7./ Nevezési díj: 55.000‐Ft /csapat.
8./ Nevezés: A Szi‐Zo Sport Téli Teremlabdarúgó Bajnokságra a nevezéseket a beérkezések sorrendjében az első 40‐csapat részéről fogadjuk el!A nevezés érvényessége a nevezési díj befizetésével és a nevezési lap (a mellékleteknél letölthető!)  leadásával valósul meg.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2014. október 31.
9./ A bajnokság rendszere: A benevezett csapatokat kiemelés nélkül egy kalapból sorsoljuk ki négy tízes csoportra osztva. A mérkőzések játék ideje 2 x 20 – perc!Amennyiben az Old Boys csoportból 10 csapat nevez úgy őket egy külön csoportba soroljuk!A négy tízes csoportban körmérkőzések után a csoportok első két helyezettjei mérkőznek meg a végső győzelemért 2015 március 14.-én két négyes csoportban , mindkét csoportba kerül sorsolás útján két első és két második helyezett csapat. A két csoport győztes játszik az 1-2 a két csoport második a 3 – 4 .–helyért (a játékidő ezen napon 2 x 15 perc ).A bajnokság végén azonos pontszám esetén a Versenykiírás 9/b pontja a meghatározó!
10./ Díjazás:‐ A győztes elnyeri a Szi‐Zo Sport Nyíregyháza Város Téli Terem Bajnoki címét Vándorserleget (melyet egy évig őrizhet) és annak kicsinyített mását illetve oklevelet kap.‐ A második helyezet csapat serleget,oklevelet kap.‐ A harmadik helyezet csapat serleget , oklevelet kap.‐ A negyedik helyezet csapat serleget, oklevelet kap.- Minden csoport győztese serleget kap.‐ A gólkirály és a legjobb kapus mind a négy csoportban külön díjban részesül.
A bajnoki küzdelmekre minden csapatnak jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk.
Nyíregyháza 2014.09.15

Kósa Árpád                          Dajka László                  Nyírsuli Kft ügyvezető igazgató     Kispályás Bizottság Elnök