Nagyüzem a VB sátorban
Nagy népszerűségnek örvend a város főterén, Nyíregyháza önkormányzat a Média Markt a Retro Rádió és a Nyírsuli Kft. támogatásával a VB ideje alatt üzemeltetett szurkolói sátor.
A mérkőzéseket napról napra teltház előtt tekinthetik meg az érdeklődők. Az eddig lejátszott mérkőzésekre tizenhat illusztris vendéget hívtunk meg szakértőként. A Brazília – Mexikó mérkőzésen Dr. Kovács Ferenc Nyíregyháza MJV Polgármestere és Kósa Árpád, Nyírsuli Kft. ügyvezető igazgatója volt jelen, de voltak neves megyebeli játékosok és edzők is a vendégek között. Az elmúlt hétvégén pedig a Nyíregyháza Szpartacus három szurkolói egyesületének képviselőit hívtuk meg.
A MASTIFFST képviselője Kozma Ádám az ELIT képviselője Pauvlik Tibor a KELETI FRONT képviselőjeként pedig Dr. Sarkadi Zoltán volt jelen.
A szurkoló csoportok vezetői egy-egy kürtöt vehettek át a támogatók jóvoltából, amivel hangulatosabbá tehetik majd a szurkolást a Szpari mérkőzésein.
A szombati Hollandia – Belgium mérkőzésen a Nyíregyháza Szuper Bajnok FEHÉRTÓ KFT kispályás csapatának vezetője, Bernát Zoltán volt a vendég Kvaka Árpád konferanszié mikrofonja előtt.
A mérkőzések előtt a vendégek totó szelvényeket tölthetnek ki amellyel különböző ajándékokat nyerhetnek.
A VB sátor még négy mérkőzésen várja a látogatókat.