Lesku Norbert indul a X. Hopp-Parádén
Tizedik alkalommal rendezik meg a Hegyvidéki Napok keretein belül  június 13.-án a Hopp – Parádét Budapesten,a MOM Kulturális Központ előtt.
A neves sporteseményen remek versenyek és sztárvendégek színesítik majd a napot.  „Ott lesz ugyanis az eseményen Maxim Tarasov (rúdugró), aki fantasztikus pályafutása alatt szinte mindent megnyert, ami megnyerhető. Volt olimpiai bajnok, világbajnok, Európa-bajnok, Világ Kupa győztes és IAAF Grand Prix döntő első. Legjobb eredménye 6.05 m volt, és pályafutása során minden világversenyen, amelyiken indult, érmet is szerzett. „– áll a masz.hu honlapján.
Idén a „parádé” bekerült az Atlétika Magyar Szuper Liga sorozatba, így dél után egy kicsivel a legjobb távolugró magyar hölgyek, míg délután a férfiak vívják meg harcukat a Szuper Liga pontokért, köztük a Nyírsulis Lesku Norbert is, aki a legutóbbi Kelet Kupán negyedik lett.